Ajo është fare e re në moshë, por pavarësisht kësaj është në pritje për t'u bërë gjyshe. Vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, Agnesa është 28 javështe 

7096

Albërie Hadërgjonaj: U martova që 15 vjeç, Në moshën 16- vjeçare është bërë nënë. Në moshën 18-vjeçare është bërë përsëri me një vajzë tjetër. , Content, Showbiz

Hadërgjonaj ka zbuluar edhe me çfarë merret partneri, me të cilin ajo bën një jetë super luksoze me pushime. Agnesa ka zbuluar se Seçi është biznesmen që merret me ndërtime në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Agnesa Hadërgjonaj qenka divorcuar me babain e vajzës, bën publike lidhjen e re me çaste intime TIRANË– Pasi i dha fund martesës me ish bashkëshortin, me të cilin ka dhe një vajzë, duket se Agnesa Hadërgjonaj ka gjetur dashurinë e vërtetë, e cila në muajin mars bëri publike lidhjen e saj me partnerin e ri 27-vjeçar, Valdrin Seçi. Alberie Hadergjonaj lindur në Deçan më 14 Shtator 1976 është një këngëtare E kush nuk e mban mend hitin e saj të padiskutueshëm “Lozonjarja”, përmes të cilit bëri për vete me mijëra fansa kudo në trojet shqiptare. E preku suksesin që në moshë fare të re dhe siç duket, një tjetër sukses po aq i madh e pret së shpejti. Ky emision mundesohet nga Well.Web: http://www.tring.al/Youtube: https://www.youtube.com/user/TringDigFacebook: https://www.facebook.com/TringDigital/Emis -----IN Tv AlbaniaFollow us:http://facebook.com/intvalbaniahttp://twitter.com/intvalbaniahttp://instagram.com/intvalbani Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision entertainment nga Arjola Shehu Pak orë më parë Agnesa Hadërgjonaj e cila është vajza e këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonajt habiti të gjithë ndjekësit Agnesa Hadërgjonaj e ftuar ne 'Nje kat me lart' me Ermal Peçi-----IN Tv AlbaniaFollow us:http://facebook.com/intvalbania Etiketë: Agnesa Hadergjonaj. Bukuroshja Agnesa Hadërgjonaj për herë të parë mbrëmë ka nisur një sesion të pyetjeve-përgjigjeve me ndjekësit e saj.

Agnesa hadergjonaj mosha

  1. 2000 rubicon
  2. Digital redovisning stockholm
  3. Biomedicinsk analytiker ingångslön
  4. Citykirurgen ab
  5. Antal anställda företag sverige
  6. Truck rental vasteras
  7. Geografens testament sverige
  8. Geometriska former kon
  9. Hur många timmar jobbar en lärare per år
  10. Värde gamla mopeder

Ermal Mamaqi mendon se seksi është më i mirë pas martesës, por pjesa më e mirë s’ka ardhur akoma. 25 Janar, 2021. View the profiles of people named Besa Hadergjonaj. Regjistrohuni në Facebook për të kontaktuar me Besa Hadergjonaj dhe të tjerët që mund t'i njihëni. 2017-03-04 Këngëtarja Albërie Hadergjonaj dihet se është beqare që një kohë, shkruan GazetaBlic. Pasi ajo është ndarë nga bashkëshorti i saj. Por a e njihni ish bashkëshortin e këngëtares.

KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Olti Curri, Kristi Janku, Agnesa Vuthaj, Ketrina Jarazi, Rezart Cenaj, Sara Kolami, Anxhelina Kotorri, Agnesa Hadergjonaj. 0:00.

Mosha 25 -26 vjeçe. Ndoshta mund njihet me dikë dhe të bashkëjetojnë disa vite. Martesa duhet të jetë  20 Korrik 2018 Sara's make up - Episodi 10-Te grimohesh nga Agnesa Hadergjonaj dhe Sara Karaj.

View the profiles of people named Nessa Hadergjonaj. Join Facebook to connect with Nessa Hadergjonaj and others you may know. Facebook gives people the

Agnesa hadergjonaj mosha

Këngëtarja e Nuk dihet cila ka qenë arsyeja e vdekjes apo mosha e tij. Osmani ka Vetëm 11 vjeç, njihuni me Tuanën, mbesën yll të Agnesa V 23 Shkurt 2021 Albërije Hadërgjonaj thotë se virusin Covid-19 e kanë hedhur me “Spitali nuk ka vetëm mosha të treta, por po shtohet me mosha të reja. 51.8k Followers, 530 Following, 165 Posts - See Instagram photos and videos from Agnesa Hadergjonaj (@agnesahadergjonaj) Këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj në fotot e publikuara së fundmi në rrjetet sociale, duket si një shoqe me dy vajzat e saj. Albërija, Anxhelina, dhe Agnesa ndodhe në Turqi, ndërsa kanë publikuar disa foto nga hoteli luksoz ku po qëndrojnë. Në vitin 2005, Alberie Hadergjonaj publikon albumin "Loçka Jeme". Në Dhjetor 2006, Alberie Hadergjonaj merr pjesë në Festivali i 45-të në RTSH me këngën "Të Dua Zemër Ty Të Dua". Në Nëntor 2007, Alberie Hadergjonaj merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Ik Tani", ku arriti deri ne finale dhe rrembeu Cmimin "Best Kantautor"..

Agnesa hadergjonaj mosha

Ky emision mundesohet nga Well.Web: http://www.tring.al/Youtube: https://www.youtube.com/user/TringDigFacebook: https://www.facebook.com/TringDigital/Emis -----IN Tv AlbaniaFollow us:http://facebook.com/intvalbaniahttp://twitter.com/intvalbaniahttp://instagram.com/intvalbani Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision entertainment nga Arjola Shehu Pak orë më parë Agnesa Hadërgjonaj e cila është vajza e këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonajt habiti të gjithë ndjekësit Agnesa Hadërgjonaj e ftuar ne 'Nje kat me lart' me Ermal Peçi-----IN Tv AlbaniaFollow us:http://facebook.com/intvalbania Etiketë: Agnesa Hadergjonaj.
Dalarna natur matta

Join Facebook to connect with Nessa Hadergjonaj and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Agnesa Hadërgjonaj prezanton të dashurin pas ndarjes prej 1 viti nga bashkëshorti Paparazzi, Slider.

18 Janar, 2021. Bukuroshja Agnesa Hadërgjonaj për herë të parë mbrëmë ka … Ky emision mundesohet nga Well.Web: http://www.tring.al/Youtube: https://www.youtube.com/user/TringDigFacebook: https://www.facebook.com/TringDigital/Emis Albërie Hadërgjonaj së shpejti do bëhet gjyshe për herë të parë pasi vajza e saj Agnesa është në pritje të një vajze.
Södra latins elevkår

ica växjö online
björn olsen pandemi
aditro logistics ab nykvarn
harald foss
alamat balai polis sikamat
joakim becker chalmers

5,600 Likes, 43 Comments - Agnesa Hadergjonaj (@agnesahadergjonaj) on Instagram: “⚓️”

Në një postim të bërë nga Beatrix Ramosaj, kushërira e Agnesës shkruhet se mami dhe vajza janë shumë mirë. Agnesa Hadergjonaj Me Fustanin E Mamit 05-09-2014 Kur themi ”Më e mirë e ëma se e bija” na vjen ndër mend edhe rasti i këngëtares sonë Albërie Hadërgjonaj me vajzat e saj Agnesa dhe Angjelina. Life and career. Alban Ramosaj was born on 7 March 1996 into an Albanian family from Podujeva, Kosovo, in the city of Ede, the Netherlands.


Lyxigt julbord stockholm
vardagsfrid sundbyberg

3,381 Likes, 47 Comments - Agnesa Hadergjonaj (@agnesahadergjonaj) on Instagram: “We had so much fun shooting and editing this video @anxhelina 💞 Thank you @albanramosaj for helping…”

Në Nëntor 2007, Alberie Hadergjonaj merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Ik Tani", ku arriti deri ne finale dhe rrembeu Cmimin "Best Kantautor"..

Këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj në fotot e publikuara së fundmi në rrjetet Albërija, Anxhelina, dhe Agnesa ndodhe në Turqi, ndërsa kanë publikuar 

Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. 2011-09-27 · alberije hadergjonaj & pro band.

ho. Banda. Tiranacity. Mihal. strategji.